O firmě

Společnost ZOK – system s.r.o., s výrobním závodem v Havlíčkově Brodě, je známa svou vysokou technickou kvalitou a výjimečným designem produktů pro vybavení prodejen. ZOK – system nabízí kompletní servis zákazníkovi od návrhu a vizualizace, přes výrobní dokumentaci, po výrobu a finální realizaci. Vlastní výrobní závod a obchodní zastoupení ve střední Evropě, nám umožňuje zajistit zákazníkovi mimořádný servis s osobním přístupem – spokojený zákazník je náš cíl číslo jedna.

Nabízíme jak sériovou, tak i kusovou výrobu, a to dle přání zákazníka. Pracujeme s celou paletou materiálů jako je dřevo, sklo, kov, plast atd. Rychlá výroba vzorků je možná díky našim vlastním výrobním kapacitám. Proto můžeme nabídnout vysokou kvalitu a dodržení termínu dodání.

Společnost byla založena v roce 1995 v Havlíčkově Brodě a má přes dvacet let zkušeností s tvorbou a instalací vybavení obchodů a prodejen. Za roky svého působení prošla společnost dynamickým vývojem s důrazem na moderní technologie a řízení. ZOK – system má v současné chvíli přes 150 zaměstnanců a jeho nabídka obsahuje přes 10 000 výrobků.

Nabízíme široký sortiment doplňků, se kterými dosáhnete překvapujících výsledků při zlepšení přehlednosti, pořádku a upoutání pozornosti na zboží. Společnost je v oboru obchodní činnosti v oblasti vybavení obchodů a prodejen úspěšně certifikován systém managementu jakosti splňující požadavky norem ČSN EN ISO 9001:2001.

Management

Jednatel společnosti

Michael Grohmann

+49 173 684 1337

m.grohmann@zok-system.com

Jiří Dvořáček

+420 770 194 844

j.dvoracek@zok-system.com
Prodej a marketing

Josef Bláha

+420 724 092 348

j.blaha@zok-system.com
Jednatel ZOK SK

Erik Rybárik

+421 903 261 386

e.rybarik@zok-system.com
               
Jednatel ZOK AT

Michael Fuchsberger

+43 664 1576474

m.fuchsberger@zok-system.com
Technologie

Společnost ZOK - system s.r.o. nabízí výrobky ze standardní sériové produkce i atypické produkty podle požadavků zákazníka a to včetně volby materiálu. Z nabízeného sortimentu zpracovatelných materiálů, jako je například kov, plast, sklo a dřevo, si jistě vybere každý. Výrobní kapacity společnosti ZOK - system jsou vybaveny zařízením na zpracování a opracování všech nabízených materiálů včetně povrchových úprav a tisku. Při práci šetříme životní prostředí ekologickým provozem a přístupem.

Rychlá výroba vzorků je možná díky našim vlastním výrobním kapacitám. Proto můžeme nabídnout vysokou kvalitu a dodržet termín dodání.

Firemní zázemí

Náš moderní výrobní závod  je vybaven progresivní technologií včetně zařízení jako jsou Laser TRUMPF TruLaser 3030 a TruFlow 2700, vysekávací stroj TruPunch 3000, svářecí robot Panasonic TAWERS TL nebo extruzní linka Weber ES60SE 25D pro výrobu cenovkových lišt z PVC/PET granulátu.

Nová provozovna je také vybavena CNC pilou, umožňující programovatelné řezání profilů od +60° do -45°, pro elektroerozivní obrábění používáme drátořez SODICK AG600L . Dále je součástí našho strojového ohraňovací lis Amada HFE 80-25, elektrická zakružovačka plechu BEND-MAK X-CYL 110-12/3,5 a další, jako jsou například tabulové nůžky s řezacím rozsahem do 3000 mm pro listy 5 mm široké, ohýbačku trubek a profilů atd. Naše svářecí centrum je schopno zpracovat, ocel, nerezovou ocel a hliník. Projekt výrobního závodu byl podporován dotací z EU a Českého Ministerstva průmyslu a obchodu.

Naší předností je schopnost dopravy jednotlivých kusů výrobků i celých sérií po celé Evropě. Máme totiž firemní flotilu dopravních vozidel, která nám umožňuje dopravovat velké množství zboží do centrálních skladů, ale i kusové výrobky, či kompletní vybavení do jednotlivých obchodů.

Fotogalerie

Jak pracujeme

Montáže provádějí naši šikovní montéři s dlouholetou zkušeností. Koncem roku 2007 jsme započali s výstavbou nového areálu výrobní haly, která byla koncem roku 2008 dokončena. Výrobní hala poskytla zázemí naší vyspělé technologii mimo jiné i dvěma laserovým řezacím zařízením a svářecímu robotu.

Číst více