Jak pracujeme

Společnost ZOK – system s.r.o. nabízí výrobky ze standardní sériové produkce i atypické produkty podle požadavků zákazníka a to včetně volby materiálu. Z nabízeného sortimentu zpracovatelných materiálů, jako je například kov, plast, sklo a dřevo, si jistě vybere každý. Výrobní kapacity společnosti ZOK – system jsou vybaveny moderním zařízením na zpracování a opracování všech nabízených materiálů včetně povrchových úprav a tisku. Při práci šetříme životní prostředí ekologickým provozem a přístupem.

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Nabízí zákazníkům možnosti, produkty a řešení, přijímá a získává informace od zákazníka, zjišťuje jeho  požadavky, vede a řídí celou zakázku ve vztahu k zákazníkovi, komunikuje a řeší plynulost daného projektu.

PROJEKTANT, DESIGNÉR

Na základě požadavků od zákazníka navrhne ideální řešení na míru. Vytvoří vizualizaci, prezentaci nebo projekční návrh i v několika variantách, ze kterých může klient vybírat. Navržený design je zaměřený především na funkčnost a úsporu materiálu.

INŽENÝR, KONSTRUKTÉR

Na základě schválené vizualizace, nebo zadání od obchodního zástupce, je schopen rychle vytvořit výrobní dokumentaci, na které úzce spolupracuje s výrobním oddělením. Je v intenzivním spojení s projektanty, designéry a technology. Připravuje výkresy, vytváří konstrukční řešení, vyvíjí nové výrobky, zlepšuje současné a dokáže upravit výrobní dokumentaci dodanou zákazníkem.


VÝROBA + LAKOVNA

Máme vlastní výrobní závod v Havlíčkově Brodě vybavenými nejmodernějšími technologiemi. Ten nám umožňuje zajistit zákazníkovi mimořádný servis s osobním přístupem. Díky našim vlastním výrobním kapacitám můžeme nabídnout vysokou kvalitu, rychlou výrobu vzorků, dodržení termínů dodání a  schopnost velkosériové, malosériové i kusové výroby.

KONTROLA

Pracovníci kontrolují jak průběh výroby, tak finální produkt, řeší nedostatky a jejich nápravu. Spokojený zákazník je náš cíl číslo jedna.

SKLAD

Přijímá a expeduje zboží, balí jej, eviduje, kontroluje. Zákazníkům dokážeme nabídnout naše skladové kapacity pro jejich zboží.

DOPRAVA

Máme firemní flotilu dopravních vozidel, která nám umožňuje dopravovat velké množství zboží a výrobků přímo do centrálních skladů, ale i kusové výrobky, či kompletní vybavení do jednotlivých obchodů.

MONTÁŽ

Máme obrovské zkušenosti jak s kompletací produktů na místě dle přání zákazníka, tak dokážeme realizovat kompletní zařízení obchodů včetně nutných stavebně technických úprav, montáž dokážeme provést v řadě evropských zemí.

Projekce Konstrukce Výroba Montáž
Projekce

Používáme širokou škálu materiálů
(kov, masivní dřevo, lamino, překližka, plast, plexisklo, sklo a další speciální materiály)

Navrhneme různé varianty provedení
(tvar, materiály, barevnost)

Komunikujeme se zákazníky, konzultujeme s odborníky

Ing. arch. Iva Malinová
projektant, designér
Konstrukce

Vytvoříme či upravíme projektovou dokumentaci

Rychlé vyrobení vzorku

Flexibilita konstrukčního řešení

Ladislav Král
Ředitel výroby
Výroba

Strojní vybavení výrobního závodu:

Laser TRUMPF TruLaser 3030 a TruFlow 2700.

Vysekávací stroj TruPunch 3000

Svářecí robot Panasonic TAWERS TL

Extruzní linka Weber ES60SE 25D pro výrobu cenovkových lišt

Měsíčně přes 100 km vyrobených cenovkových lišt v různých variantách.

Výrobní kapacita přes 1 000 ks POS stojanů a  5 000 ks regálů měsíčně.

Nabídka obsahuje přes 10 000 výrobků.

 

Montáž

Montáže provádíme v řadě evropských zemí

Kompletace u zákazníka

Individuální přístup ke každé montáži